Бойовики "ДНР" надіслали матері голову вбитого ними 17-річного хлопця

Бойовики "ДНР" надіслали матері голову вбитого ними 17-річного хлопця. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Ігор Стокоз:

"Я довго вагався, намагався якось обійти цю дражливу тему "нічних перегонів", але ж бачу ніяк. Продовжується суперечка стосовно "бідних хлопчиків". А тому я напишу таке.
Жив собі у Краматорську звичайний хлопець Степан Чубенко. І було йому 17 років. Захоплювався футболом, був воротарем молодіжної команди "Авангард". 
Влітку 2014 року, його зняли з поїзда в передмісті Донецька. Хлопець стояв на позиціях єдиної і неподільної України, вступив у суперечку з "днрівцями" і зазнав мученицької смерті. Мама довго поневірялася аж поки не отримала тіло сина але... без голови."Днрівці" сказали їй, що голову відправили на експертизу до Ростова. Поховали його без голови в закритій труні. Проводжали усім містом. 
А нещодавно мама отримала голову сина і найближчим часом відбудеться допоховання. 
Ось таке. А тепер можете продовжувати бідкатись за хлопців, "які боялися зупинитися, бо машина була чужа". Так, це жорсткий допис, але по-іншому сьогодні в мене не виходить".


Читайте также:

Бойовики "ДНР" надіслали матері голову вбитого ними 17-річного хлопця
4/ 5
Oleh